33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos luduWacław " DRIZIT " Beck


"Czy słyszysz ten lud za oknem? Te głosy wzburzonych ludzi? Bez możliwosci wyboru, bez jakichkolwiek perspektyw? Mimo całego ich beznadziejnego położenia, coś wzmaga ich nadzieję na lepszy byt? Niesamowite, prawda? Co to może być? Wsłuchaj się w ich wołania. Co oni tam krzyczą? SS-NG? Tak, jedyna nadzieja na lepszą przyszłość... Nie zawiedź ich..."

Prawda, że słodkie? Przywitałem Was tym oto wstępem ponieważ trochę się zawiodłem. Spośród 1700 czytelników którzy przeczytali 11 numer zina, tylko dwóch podzieliło się z nami swoimi spostrzeżeniami. Tak, to smutne, patrzeć jak dział, który miał być łacznikiem między nami a Wami poprostu umiera. Na szczęście jest forum dyskusyjne, więc z niego wybrałem kilka opinii i propozycji czytelników i tu wrzuciłem. Mam nadzieję, że już więcej nie będę musiał pisać takich wstępów. Zapraszam do (jakże krótkiej) lektury. Wszystkim tym którzy dali nam znać o swoim istnieniu naprawdę dziękuję :].Aloha
"Już sobota, więc wchodze na stronke aby pociągnąć ( eeee... tzn. ściągnąć, a tu jeszcze stary numer zina. W tym momencie na moim czole pojawiła się drobna kropelka zimnego potu i..... musze wam pogratulować bo czekam na SS-NG jak na sikreta za starych dobrych lat. Oka ja spadam, wiesz jak to jest gdy obiad stygnie.....
Narcho (czyt. narczo)"

Staraliśmy się, naprawdę no ale nie wyszło :] Wprowadzenie tych zmian i nowości które widzisz w tym numerze kosztowało nas wiele pracy, dlatego chcieliśmy dopracować numer w najdrobniejszych szczegółach, abyście byli z niego zadowoleni i aby nie zepsuć efektu końcowego. Stąd ta mała zmiana terminu.
Jednak jakby na to nie patrzeć numer jest wydany idealnie w terminie :].

Cześć!!!
Mam plan! Ale to jaki plan! Co zrobić żeby SS-NG był magiem z prawie największym "nakładem"? Hehe dawać to co miesiąc do CDA\cover cd\bonus 1\mags
Pomyśl, może kontrowersyjny, ale jaki skuteczny...
Stefek

Kontrowersyjny to on jest bo o ile pamietam to fani SS zawsze bluzgali z jakiegoś powodu na CDA. Nie powiem jednak że nie braliśmy tego pod uwagę...a nawet więcej :P.
Dobra nie będę owijał w bawełnę :> pisaliśmy o to do CDA, tak jak do wszystkich gazet z CD. Narazie cisza! Możecie mi odpowiedzieć dlaczego?

Czy powstanie w zinie dział gier online ?? Jest wiele fajnych tytułów do grania tylko w sieci np. Americas army, Wolfenstein: Enemy Territory.
Smirfon

Raczej nie planujemy takiego działu. Dlaczego? Hm, sam nie wiem, nie brakuje nam go jakoś. Do tego gry online były opisywane u nas w dziale "Recenzje" i "Zapowiedzi" i nie potrzebujemy dla nich osobnego działu.
Nieprawdopodobne, a jednak. Myślałem, że po śmierci Secret Service już nigdzie nie przeczytam o moim ukochanym czasopiśmie komputerowym. Parę dni temu tak dla próby wpisałem w wyszukiwarce hasło "Secret Service" i oczom nie wierze, jest!!! (co? :P) Istnieje grupa "trzon" najwierniejszych fanów, którzy niedopuszczają do całkowitego zapomnienia legendy pism komputerowych jakim był SS (Zapomnienia? My ją chcemy odbudować :>

Zarówno SIKRETIA jak i ZIN SS-NG, są wspaniałe, znów mogę poczytać, a co najważniejsze zobaczyć czerwonę skórkę, która przypomina mi wspaniałe czasy gdy w kioskach leżał ukochany SS-sik (sic!)

Te same bądź podobne działy nawiązujące do SS, podobny humor, styl opisywania gier, felietony, super supery itp. Tak fajnie się to czyta aż łezka w oku się kręci, a w głowie pojawia się pytanie DLACZEGO? DLACZEGO TAK SIĘ STAŁO?

Czytam, czytam i oooooo!!!, są plany wskrzeszenia gazety, to byłoby cudowne, spełnienie marzeń, odzyskałbym cząstkę swego życia którą utraciłem na jesieni 2001r. (Amen)
Oddany do śmierci fan Secret Service, RAF

Cieszę się że znów znalazłeś swój dom :]. My tu tylko staramy się robić zina jak najlepiej umiemy, no i trochę kultywować tradycję SS. Naprawdę uwielbiam listy w których piszecie że tak poprostu, bez wiary wpisaliście w wyszukiwarce 'Secret Service' i gdy znależliście stronkę to Wam się łezka w oku zakręciła. Jeszcze wiele rzeczy na Sikretii i w zinie nie wygląda tak jakbyśmy chcieli aby wyglądało, ale pomóżcie nam a stworzymy SS'owe imperium.


33     Poprzednia strona Spis treści Nastepna strona     : Głos ludu